Jakie są fajne gry przeglądarkowe?

gry przeglądarkowe

Gramy w gry przeglądarkowe- jakie warto przetestować?

Gry przeglądarkę mogą stanowić świetne źródło rozrywki dla młodszych jak i dla starszych. Niektórzy twierdzą, że zazwyczaj są to proste gry, które nie są dla nas ani zbyt angażujące, ani też nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Faktycznie, przede wszystkim sprawiają, że możemy miło spędzić czas robiąc coś, co może nas też jednocześnie odstresować. Okazuje się jednak, że naprawdę mogą one być bardzo interesujące, rozbudowane i po prostu ciekawe. Ze względu na fakt, że gry tego typu- jak sama nazwa wskazuje- działają w przeglądarce, bardzo szybko można je znaleźć i włączyć, bez konieczności instalowania czegokolwiek. Nie trzeba więc wykazywać się żadnymi dodatkowymi umiejętnościami komputerowymi. Wobec tego, jakie są fajne gry przeglądarkowe, które warto przetestować już dziś?

Gry polegające na prowadzeniu własnej farmy

Takich gier jest naprawdę całe mnóstwo, a wiele doczekało się nawet swoich kontynuacji w kolejnych wersjach. Jedną z takich gier jest My Free Farm 2, która pozwala graczowi zostać wirtualnym farmerem. Gra posiada bardzo ładną grafikę, która została zaprojektowana w stylu komiksowym. Celem w grze jest powiększanie swojego gospodarstwa dzięki umiejętności uprawy roli oraz wytwarzania różnych produktów. Gospodarstwo może się oczywiście poszczycić nie tylko całkowicie naturalnymi i zdrowymi produktami, ale i przecudnymi zwierzętami hodowlanymi.

Drużynowa gra strategiczna

Całkowicie odmiennym typem gry jest Total War w wersji Arena, w którą to grę można grać całymi drużynami. W grze wcielamy się w legendarne postacie i rozgrywamy bitwy oraz pojedynki, które za pewne są nam dobrze znane z kart historii. W grze znajdziemy wiele z typowych gier strategicznych, niejednokrotnie przyjdzie nam też pogłówkować nad najlepszą taktyką, jaką możemy obrać w przypadku konkretnego starcia. Podczas kolejnych starć dowódcy mogą doskonalić swoje umiejętności kontrolując oddziały wojsk, z każdą kolejną bitwą zyskuje się coraz to nowe umiejętności, a także zdobywa się coraz cenniejsze oręże. Grafika jest dopracowana i pozwala bardzo mocno wczuć się w klimat bitewny. Dodatkowo, gra posiada pewną dynamikę, przez co naprawdę nie można się przy niej nudzić.

Wyścigi aż do Formuły 1

Jeszcze jednym, ciekawym przykładem gry przeglądarkowej jest My Racing Career, którą to grę pokochają w szczególności Ci, którzy wprost uwielbiają wyścigi samochodowe. Dodatkowo, ta gra pozwala skupić się na rozwoju kariery kierowcy, który po kolei może doskonalić swoje umiejętności podczas wyścigów o rosnącym stopniu trudności. Każdemu startującemu kierowcy przyświeca jeden cel- dostać się do głównego, najbardziej prestiżowego wyścigu jakim jest Formuła 1. Po drodze trzeba jednak wziąć udział w wielu innych wyścigach, także i tych specjalnych. Gra jest ciekawa, jest przykładem gry zręcznościowej, która może nas bardzo wciągnąć i zabrać nam wiele długich godzin. Warto starać się o jak najlepsze przejazdy, aby jeszcze w bieżącym sezonie otrzymywać coraz to ciekawsze propozycje startów w kolejnych wyścigach.